Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

27,00 € už 40,00 € vertės ajurvedinį SANTANA trijų masažų kompleksą su Indiškais elementais bei aromo ir muzikos terapija (45min.) DALIA grožio studijoje Vilniuje!

Nudžiuginkite save arba savo mylimą žmogų atpalaiduojančiais ir grožį puoselėjančiais malonumais!
Kupono kaina
27 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
40.00 € -32% 13.00 €

Nupirkta 38 kuponai


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Švelnūs rankų prisilietimai, subtilūs ir užburiantys muzikos garsai... Ar gali būti geresnė dovana nuolatinio skubėjimo, streso ir kasdienių rūpesčių išvargintam kūnui?! Pasinerkite į šią nuostabių pojūčių oazę… Bent trumpam atitrūkite nuo kasdienybės, pasinaudokite nuostabiu pasiūlymu 1 val. trukmės ajurvediniu “Santana” trijų masažų kompleksu su Indiškais elementais bei muzikos terapija „Dalia” grožio studijoje" Vilniuje už stulbinančiai patrauklią kainą.

Ajurvedinis “Santana” masažas – tai tarsi gydomasis prisilietimas. Pagrindinis šio masažo tikslas – suteikti gydomąji, stiprinantį sveikatą bei sukeliantį relaksacinį efektą. Relaksacijos metu vyksta fiziologinių procesų stabdymas centrinėje nervų sistemoje, dėka kurių pasiekiame būseną artimą sveikam miegui arba meditacijai. Ši būsena teigiamai veikia fizinę ir psichinę žmogaus sveikatą, kadangi tokiais momentais vyksta sveikimas ir jaunėjimas audinių bei organų ir viso organizmo.

Raminantys muzikos garsai, mėgstami aromatai ir švelnus „Santana“ masažas – visa tai, ko reikia, kad gerai atsipalaiduotumėte.
        * Nuramina ir atpalaiduoja kūną
        * Pagerina nakties miegą
        * Harmonizuoja bendrą savijautą
        * Oda tampa lygesnė ir švelnesnė
        * Lėtėja senėjimo procesai

Jūsų laukia trijų masažų kompleksas į kurį įena:

Nugaros masažas su akcentais į juosmens/kryžkaulio bei pečių/sprando sritis sumažina įtampos tonusą, išlaisvina reikalingą energiją, atpalaiduoja neigiamas emocijas, reguliuoja kraujo patekimą į smegenis ir tuo gerina protines funkcijas: atmintį, mąstymą, dėmesį. Pečių ir sprando masažas palengvina emocinę savijautą, leidžia nurimti ir atsipalaiduoti, suteikia žvalumo ir energijos.
Ypatingas galvos masažas —siekiant gilaus ir maksimalaus atsipalaidavimo. Šis masažas slopina jautrumą, mažina dirglumą ir irzlumą, reguliuoja minčių chaosą, gerina miegą bei atstato protinę veiklą: grįžta susidomėjimas veikla, darbingumas, gebėjimas susitelkti ties užduotimis.
Pėdų masažas baigiamasis komplekso akcentas — Pėdose rasime viso kūno žemėlapį, čia pat yra taškai, susiję su visais vidaus organais. Todėl ši procedūra puikiai atpalaiduoja nervų sistema, mažina įtampa bei įvairaus pobūdžio skausmai, gerina kraujo apytaka, gerinamos metabolinės organizmo funkcijos — medžiagų pasisavinimas ir organizmo valymas, sureguliuojamas miegas, stiprinama imuninė sistema. Po šio masažo jausite nepaprastą lengvumą ir palaimą.

Aromaterapija – tai puikus, išmintingas ir moksliškai pagrįstas geros savijautos užtikrinimo metodas. Kvapai padeda atrasti įkvėpimą, suteikia sveikatos ir vidinės harmonijos. Kvapų pagalba Jūs išsivaduosite nuo pykčio ir rūpesčių, išsilaisvinsite nuo įtampos ir skausmų.
Muzikos terapija tai psichologinis, emocinis ir dvasinis poveikis padedantis atgauti psichologinę ir fizinę pusiausvyrą. Šiais laikais niekas neabejoja, kad muzika žmogui daro didelį poveikį. Muzikos skleidžiami garsai ne tik maloniai  virpina sielą, bet ir veikia visą organizmą, kūną bei protą.
Masažų kompleksas subalansuotas taip, kad per valandą Jūs palaipsniui pereitumėte į harmoningą būseną ir pajustumėte kūno bei sielos ramybę.

Trukmė  45 min.


Pasiūlymo sąlygos

1.    Kuponas galioja ajurvediniam “Santana”trijų masažų kompleksui su Indiškais  elementais bei aromo ir muzikos terapijai (45 min.)
2.    Būtina išankstinė registracija tel.:  8 670 20093
3.    Kuponą būtina išnaudoti per vieną apsilankymą.
4.    Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas panaudotu, jeigu apie neatvykimą bus perspėta mažiau negu prieš 12 valandų iki procedūros.
5.    Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienosPasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio studija „Dalia“
Basanavičiaus g. 22, Vilnius
Tel.:  8 670 20093
www.daliagroziostudija.lt


Darbo laikas
I-V 10:00 – 20:00
VI  10:00 – 17:00
VII nedirbame


UAB "Dalia grožio studija"
Įmonės kodas: 300651697

DALIA grožio studija

Naujausi pasiūlymai