Paslaugų teikimo taisyklės
1. BENDRA INFORMACIJA

1.1. UAB „SEIKA“, juridinio asmens kodas 122904368, buveinės adresas Antokolskio 13-7, Vilnius (toliau – „Bendrovė“), paslaugų teikimo e-svetainėje  www.masazai.lt taisyklės reglamentuoja Bendrovės www.masazai.lt teikiamų paslaugų sąlygas bei tvarką.

1.2. Prieš pradėdami naudotis masazai.lt svetaine, perskaitykite ir susipažinkite su šiomis Taisyklėmis. Naudodamiesi Bendrovės masazai.lt svetainėje teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių.

1.3. Sudaryti sutartis www.masazai.lt svetainėje turi teisę tik tie asmenys, kuriems pagal Lietuvos Respublikos civilinį kodeksą yra suteikta tokia teisė.

2. SUTARČIŲ SĄLYGOS

2.1. Bendrovė veikia kaip pardavėjo ar MASAŽO ar GROŽIO paslaugų teikėjo atstovas tarpininkavimo sutarčių pagrindu ir visas sutartis su trečiaisiais asmenimis sudaro Bendrovės vardu ir sąskaita. Pirkėjui www.masazai.lt svetainėje yra suteikiama išsami informacija apie konkrečios prekės ar paslaugos pardavėją (paslaugų teikėją), paslaugos/prekės aprašymą, pardavimo kainą (kaina nurodyta su PVM), pristatymo kainą ir tvarką (jeigu prekė bus pristatoma), mokėjimo tvarką, galiojimo laikotarpį ir kitas esmines sąlygas. Pirkėjas turi teisę tiesiogiai kreiptis į pardavėją (paslaugos teikėją) su prašymu suteikti papildomą informaciją. Bendrovė nenustato ir neatsako už trečiųjų asmenų parduodamų prekių ir paslaugų kainos, kokybės ir kitų sąlygų. Prekių ir paslaugų kokybę garantuoja konkrečios prekės pardavėjas ar paslaugos teikėjas.

2.2. Visos sutartys www.masazai.lt yra sudaromos elektronine forma, naudojant ryšio priemones (kompiuterių tinklus). Bendrovė, sudarydama sutartis, vadovaujasi Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis.
2.3. Užsakymas laikomas pateiktu, kai pirkėjas atlieka 2.4. punkte nurodytus užsakymo eigos žingsnius ir avansu sumoka Bendrovei prekės (paslaugos) kainą. Bendrovei gavus mokėjimą, pirkėjui nurodytu elektroninio pašto adresu automatiškai išsiunčiamas užsakymo gavimą patvirtinantis pranešimas.

2.4. Užsakymo eiga: www.masazai.lt e-svetainėjė Pirkėjas išsirenka MASAŽO ar GROŽIO pasiūlymą;  Pirkėjas privalo perskaityti ir susipažinti su www.masazai.lt  pateikta informacija apie pasiūlymą;  Jeigu pirkėjas, susipažinęs su šia informacija, ketina pirkti paslaugą/prekę, jis turi paspausti mygtuką “Perku”; pateiktoje formoje Pirkėjas nurodo ketinamų įsigyti kuponų kiekį ir savo el. pašto adresą; Pirkėjas perskaito šias taisykles ir, jeigu su jomis sutinka, pažymėti laukelį “sutinku su šiomis taisyklėmis“; Pirkėjas pasirenka mokėjimo būdą ir atlieka mokėjimą už MASAŽO ar GROŽIO paslaugą/prekę avansu.

2.5. www.masazai.lt pasilieka teisę nustatyti minimalų akcijos pirkėjų skaičių. Sutartis įsigalioja nuo to momento, kai Bendrovė per nustatytą laiką gauna tam tikrą užsakymų skaičių. Jeigu aukščiau nurodyta sąlyga neįvyksta, sutartis neįsigalioja ir nesukuria jos šalims jokių teisių ir pareigų. Šiuo atveju Bendrovė ne vėliau kaip per dvi darbo dienas grąžina pirkėjams jų sumokėtą sumą. www.masazai.lt neatsako už nuostolius patirtus dėl neįvykusio pirkimo.

2.6. Visi mokėjimai yra atliekami banko pavedimu į www.masazai.lt arba Bendrovės įgalioto trečiojo asmens, teikiančio mokėjimo paslaugas, banko sąskaitą.

2.7. Visi duomenys apie Pirkėją naudojami tik sutarčių sudarymui ir vykdymui.

2.8. Remiantis galiojančiais LR įstatymais Pirkėjas turi teisę atsisakyti www.masazai.lt sudarytos sutarties, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui ar paslaugos teikėjui per 14 dienų nuo sutarties sudarymo dienos (kai teikiama paslauga arba perkama prekė).

2.9. Kuponai pateikiami Pirkėjui jo nurodytu e-paštu su unikaliu kodu.Atgal »