Kaunas
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

14,00 € už 30,00 € vertės relaksinį atpalaiduojantį viso kūno masažą RYTO GAIVA (1 val.) BEAUTY SECRET grožio namuose Kaune!

Kupono kaina
14 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
30.00 € -53% 16.00 €
Iki pasiūlymo pabaigos liko:

Nupirkta 9 kuponai


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Atpalaiduojantis masažas tinka visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos, patirti nepakartojamų pojūčių.
.
Kvapnus aliejus, šiltas rankų prisilietimas, Raminanti muzika , speciali masažo technika bei tam tikrų taškų spustelėjimai stebuklingai veikia mūsų organizmą:  pašalina įtampą ir stresą, atslūgsta nugaros ir galvos skausmai, atsipalaiduoja raumenys. Tai efektyvus masažas, kuris padeda ištrūkti iš kasdieninės rutinos, teigiamai veikia vidinę organizmo būseną,  pagerina nuotaiką bei grąžina energiją.

 
Po atpalaiduojančio masažo jaučiamas palengvėjimas ir ramybė, todėl šis masažas skirtas ne tik fiziniam kūnui, bet ir sielos palaimai. Kvapni žolelių arbata, pateikiama po masažo, padės dar labiau atsipalaiduoti ir pasiekti visišką ramybę….


Pasiūlymo sąlygos

- Būtina išankstinė registracija tel.  8 64361204, Beauty Secret grožio namai M.Daukšos g.16, Каunas
- Kuponą būtina išnaudoti per vieną apsilankymą.
- Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas panaudotu, jeigu apie neatvykimą bus perspėta mažiau negu prieš 12 valandų iki procedūros.
- Būtina atsinešti atspausdintą kuponą su unikaliu kodu
- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos

- meistrė atostogaus nuo birzelio 12 iki 22 d

 



Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio namai BEAUTY SECRET
M.Daukšos g.16, Kaunas
Telefonas 864361204 Viktorija

Indiv. veiklos pažymėjimas Nr.671568






Naujausi pasiūlymai