Kaunas
Dalinkis:
Šiandienos pasiūlymas

31,00 € už 49,00 € vertės net 50 min. trukmės 3-jų YPATINGŲ procedūrų kompleksą LENGVOS KOJOS studijoje TOBULA SAVIJAUTA Kaune!

PADĖKITE nuvargusioms kojoms!
Kupono kaina
31 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
49.00 € -36% 18.00 €

Pasiūlymas galioja

Jau nupirkta 19 kuponųPasinaudokite šaunia proga bei palepinkite save ar brangius žmones - nei vienas, gavęs šį sveikatingumo kompleksą dovanų, neliks abejingas! Rūpindamiesi Jūsų puikia savijauta, pristatome net trijų veiksmingų procedūrų kompleksą, kuris padovanos Jūsų kojoms lengvumą už minimalią šiandienos kainą!


KOMPLEKSAS „LENGVOS KOJOS“ REKOMENDUOJAMAS:
•    Jeigu jaučiate sunkumą kojose,
•    Jos tinsta,
•    Vargina kojų skausmas ar maudimas,
•    Dirbate sėdimą ar stovimą darbą,
•    Jeigu norite jas atpalaiduoti po sunkaus fizinio krūvio,
•    Kojų venų ligų profilaktikai.
  
Su vienu kuponu Jums priklausys 3 PROCEDŪROS:
1.    15 min. trukmės kojų šveitimas su negyvosios jūros druska,
2.    20 min. trukmės limfodrenažinis kojų masažas „Starvac SP Original“ aparatu,
3.    15 min. trukmės atpalaiduojantis pėdų masažas!

KOJŲ ŠVEITIMAS
. Šveitimas su negyvosios jūros druska atliekamas taikant specialius ir švelnius judesius. Nušveičiamos negyvosios odos ląstelės, pagerinama kraujo apytaka, atveriamos ir išvalomos poros, pašalinami toksinai. Tai efektyvi priemonė kovojant su odos senėjimu ir odos sausumu.
Negyvosios jūros druskos poveikis:
Atkuria odos drėgmę, maitina ir minkština. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad ši druska sumažina net 40% raukšlių gylį, išlaiko jaunatvišką odą ir apsaugo nuo ankstyvo senėjimo. Mažina sąnarių ir nugaros skausmus bei sustingimą, gydo artritą. Padeda atsipalaiduoti, ramina, gali padėti žmonėms, turintiems medžiagų apykaitos sutrikimų.

LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS. Atliekamas naujos kartos, aukštos kokybės - Prancūzijos gamintojo „Starvac Group“ masažo aparatu STARVAC SP ORIGINAL, kuris turi ES atitikties deklaraciją bei skirtas ne tik kosmetiniam, bet ir gydomajam masažui.
Šis masažas atliekamas lėtais, lengvais, ritmiškais tempiamaisiais judesiais, akcentuojamais iš periferijos į centrą, limfos tekėjimo kryptimi.
Masažo poveikis: Suaktyvina kraujotaką, skatina susikaupusių skysčių pasišalinimą, mažina pėdų ir kojų tinimą, atpalaiduoja sustingusias kojas. Puiki priemonė trombozių profilaktikai, gerina bendrą organizmo savijautą, stiprina imunitetą. Limfodrenažinis masažas taikomas ne tik kaip gydymo ir profilaktikos priemonė - tai ypač efektyvus būdas gydyti celiulitą, mažinti kūno apimtis. Taigi, atlikdamos šią procedūrą, ne tik atsikratysite kojų nuovargio, bet ir sumažinsite celiulitą, sustangrinsite odą!

IR DAR NE VISKAS!
Jums bus atliktas 15 min. trukmės atpalaiduojantis - taškinis pėdų masažas. Kadangi pėdos yra susijusios su daugybės organo veikla, pėdų masažas teigiamai veikia įvairias organizmo sritis bei mažina tam tikrus negalavimus. Gerai išmasažavus šį nedidelį plotelį, rezultatas nieko nenusileidžia viso kūno masažui. Speciali masažo technika ir malonūs prisilietimai stebuklingai veikia mūsų organizmą. Mes Jums padėsime atsipalaiduoti, bent trumpam pamiršti kasdieninius rupesčius ir susigrąžinti puikią savijautą!

Nuostabus atsipalaidavimas ir pamirštas kojų skausmas! Studijoje  teikiamos itin kokybiškos paslaugos, dirba kvalifikuoti darbuotojai, kurie reguliariai tobulinasi. Jūsų laukia malonus bendravimas ir jauki aplinka!
   


Pasiūlymo sąlygos

- Kuponas galioja 50 min. trukmės procedūrų kompleksui „LENGVOS KOJOS“: kojų šveitimui su negyvosios jūros druska, limfodrenažiniam masažui „Starvac SP Original“ aparatu ir atpalaiduojančiam pėdų masažui.
- Kuponų kiekis vienam asmeniui neribojamas.
- Būtina išankstinė registracija kontaktiniu telefonu 8 62790144.
- Atvykę su savimi turėkite kuponą arba kupono kodo nuorašą.
- SVARBU: užsiregistravus, bet neatvykus ir nepranešus apie neatvykimą bent prieš 3 val. iki vizito pradžios, kuponas bus laikomas panaudotu.
- Kuponas į kitas paslaugas ar pinigus nekeičiamas
- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos


Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Kūno tobulinimo ir atpalaidavimo studija "Tobula Savijauta"
Žiemgalių g. 11A, Kaunas (Šilainiai)
Registracija telefonu: 8 62790144
www.tobulasavijauta.lt

Tobula savijauta, MB
Įm. k. 304225104

TOBULA SAVIJAUTA kūno tobulinimo ir atpalaidavimo studija

Naujausi pasiūlymai