Kaunas
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

10,00 € už 17,00 € vertės klasikinį nugaros masažą (40min.) bei DOVANĄ (pėdų masažą) grožio studijoje Laisvės al. Kaune!

Kupono kaina
10 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
17.00 € -41% 7.00 €
Iki pasiūlymo pabaigos liko:

Nupirkta 20 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Jums puikiai tiks šis nugaros masažas, jei dirbate sėdimą darbą ir nuolat jaučiate nuovargį. Šio masažo metu Jums išjudins nugaros, kaklo raumenis, apims galvą ir sėdmenis. Nugaros masažas tinka tiek skubantiems, tiek dirbantiems sėdimą darbą, tiek tiems, kurie junta nuolatinius raumenų spazmus, diskomfortą ar įtampą.

Nugaros masažas yra vienas reikšmingiausių žmogaus organizmui – šiame kūno plote išsidėstę stambesnieji raumenys, kuriuos masažuojant, pagerėja visos jų atliekamos funkcijos: judesiai tampa tikslesni, padidėja darbingumas. Masažas gali būti ne tik terapinis procesas, norint atsikratyti jau turimų fizinių ar psichologinių sunkumų, tačiau ir prevencinis ritualas, norint išlaikyti puikią sveikatą, bei kiekvienam taip reikalingą kūno ir dvasios pusiausvyrą. Tad nedvejokite ir skirkite truputį dėmesio ir laiko sau ar savo artimiems žmonėms.

Jūsų lauks DOVANA – pėdų masažas. Tai bene maloniausias iš visų masažo rūšių. Jis atpalaiduoja, šalina nuovargį, gerina miegą ir teigiamai veikia visą organizmą.


Pasiūlymo sąlygos

- Būtina išankstinė registracija nurodytu telefonu  +37065218412

- Nepamirškite atsispausdinti ir atsinešti kuponą
- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienas
Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio studija
Laisvės al. 15B , Kaunas

Išankstinė registracija tel. +37065218412


Goda Joana Žymantienė
Ind. veiklos Nr. 591460


Naujausi pasiūlymai