Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

15,00 € už 23,00 € vertės klasikinį-giluminį nugaros masažą (40 min.) ir kojų, rankų ar galvos masažą (20 min.) EMDEJA grožio salone!

Kupono kaina
15 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
23.00 € -34% 8.00 €
Iki pasiūlymo pabaigos liko:

Nupirkta 11 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Klasikinis – giluminis nugaros masažas ir kojų, rankų ar galvos masažas labai svarbus žmogaus organizmui, kai gyvenimo kasdienybę lydi sėdimas, nejudrus, daug nervinės įtampos  ir fizinio krūvio reikalaujantis darbas.
Gyvenimo kelyje mes jau nebemokame džiaugtis mažais savo pasiekimais, nebemokame būti atidūs, dėmesingi, jautrūs vieni kitiems. Tad norėdami persikelti į kitą realybę, pajusti teigiamų emocijų antplūdį, pažaboti nerimą ir mėgautis kiekvienos dienos pilnatve, siūlome pasilepinti klasikiniu – giluminiu nugaros masažu (40min) ir kojų, rankų ar galvos ( 20min. ) pasirinktinai.


Ši procedūra apima visą stuburą nuo pakaušio iki sėdmenų. Masažuojant nugarą atliekams: bendras nugaros ir  kryžmens masažas; ilgųjų nugaros raumenų masažas; plačiųjų nugaros raumenų masažas bei trapecinių nugaros raumenų masažas. Nugaros skausmus gali iššaukti ankstesnės ar pasikartojančios stuburo traumos, pokyčiai organizme, atsirandantys dėl amžiaus, sąnarių ligos, individuali genetika, nepilnavertiška mityba. Šis masažas ne tik sustiprins nugaros raumenis, bet ir nuims susikaupusią įtampą nugaroje ir pečių juostoje, suaktyvins kraujotaką, padės atsikratyti fizinių ir psichologinių sunkumų. Klasikinis –giluminis nugaros masažas veikia kaip prevencinė priemonė gerai savijautai ir oriam gyvenimo būdui.

Kviečiame visus apsilankyti „EMDEJA-harmonijos sala“  ir pajusti veiksmingą fiziologinį  masažo poveikį kraujotakai, limfotakai, raumenynui !


Pasiūlymo sąlygos

1.Dovanų kuponas galioja 4 mėnesius nuo pirkimo dienos.
2. Norint pasinaudoti paslauga, būtina išankstinė registracija tel:+37061816867:
3. Atvykus būtina turėti atspausdintą Groziodovanos.lt kuponą:
4. Jei nepavyktų prisiskambinti, nepergyvenkite – būtinai perskambinsime arba rašykite mums el.paštu [email protected]
5. Mes randamės adresu Kalvarijų 172A, Vilnius. www.emdeja.lt. Yra nemokama stovėjimo aikštelė.
6. Po procedūros salonas išrašys sąskaitą-faktūrą
Pasiūlymo teikėjo kontaktai

EMDEJA grožio salonas

Kalvarjių 172A, Vilnius
el.p: [email protected]/
Tel.nr.+370 618 16 867
Darbo laikas: 8.00-20.00

Daiva Melnikienė
Indiv.veiklos.pažym.Nr. 592454


EMDEJA grožio salonas

Naujausi pasiūlymai