Vilnius
Dalinkis:
Šiandienos pasiūlymas

35,00 € už 50,00 € vertės efektingą celiulito naikinimo procedūra kojytėms ir užpakaliukui RF lazeriu MADONNA-M GROŽIO NAMUOSE Vilniuje!

Kupono kaina
35 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
50.00 € -30% 15.00 €

Pasiūlymas galioja

Jau nupirkta 15 kuponųGiliai mūsų pasąmonėje glūdi natūralus gamtos šauksmas išsirinkti sveiką tėvą savo palikuonims. O sveikatos nenurodo nei akys, nei intelektas. Fizinę kiekvienos moters būklę pirmiausia parodo jos kojos ir... užpakaliukas! Mokslininkai nustatė, kad santykis tarp moters liemens ir klubų evoliucijos duotas riboženklis kiekvienam stipriosios lyties atstovui. Taigi nereikia piktintis kad dauguma vyrų atkreipia dėmesį būtent į šias moters kūno dalis.

Verta dėmesio, nes:
•    Tai riebalų nusiurbimas be operacijos!
•    Tik be jokio skausmo ir randų.
•    Veikia radio dažnio bangomis, todėl visiškai saugu naudoti.
•    Paveikia net tas riebalų sankaupas, kurių neištirpdo jokios dietos ir priemonės.
•    Rezultatas: Sumažėja šlaunų ir užpakaliuko  apimtis + oda tampa elastingesnė, strangresnė + panaikinamas celiulitas = Labiau patinkate sau + Sulaukiate susižavėjimo kupinų žvilgsnių!
Jau senovės graikai turėjo savo estetinį seksualinį požiūrį į moters kojas ir užpakaliuką: o tų, kurių užpakaliukas išsiskyrė grožiu, buvo laikomos dievų siųstos. Tuo tarpu Namibijoje buvo statomos šventyklos, skirtos užpakaliui. Kiekvienoje šventovėje stovėjo židinys, susidedantis iš dviejų pusrutulių.
Tai tik keli pavyzdžiai rodantys kokios svarbios šio dalys buvo ir liko, tačiau ką daryti jeigu motulė gamta pagailėjo tobulų formų ir šlaunis bei užpakaliuką bjauroja celiutio žymės, o talija "pasipuošusi" nereikalingais riebalų kalneliais? Nieko baisaus - XXI amžius siūlo mokslinę išeitį kovai su celiulitu, tai RF lazeris! Tik 12 minučių ir pastebėsite efektą prilygstantį prilygstančią riebalų nusiurbimo operacijai, tačiau be jokio skausmo ir randų
Kaip atliekama procedūra?
1.    kūno oda patepama specialiu  geliniu kremu;
2.    kūno oda 12 min. veikiama RF lazeriu, kurios metu jaučiama maloni šiluma.
Ar procedūra tiks man?
Procedūra rekomenduojama visiems, pavargusiems nuo neefektingų dietų ir norintiems visam laikui atsikratyti celiulito ant kojyčių bei užpakaliuko ar liemens, bei nereikalingų riebaliukų sankaupų. Procedūra visiškai neskausminga ir nedirginanti odos, taigi tiks ir labai jautrioms damoms.

Stangrinamasis  poveikis šlaunims pastebimas jau po pirmos procedūros, po kiekvienos procedūros sumažėja celiulitas palaipsniui, siekiantiems puikių ir ilgalaikių rezultatų rekomenduojama atlikti 6-12 procedūrų. Procedūrų laikotarpiu yra būtinas sportas arba/ir masažas. Tai labai sustiprina kavitacijos rezultatus.Pasiūlymo sąlygos

•    Kuponu naudotis gali tik vienas asmuo;
•    Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų;
•    Užsiregistravus ir neatvykus paskirtu laiku ( nepranešus prieš 24 val.), kuponas bus laikomas panaudotu.
•    Registracija Vilniuje 8 612 29021
•    Kuponas galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo dienosPasiūlymo teikėjo kontaktai

MADONNA-M grožio namai

K.Ulvydo g.11, 4A Vilnius
tel. 8 612 29021

www.groziopaslaugos.eu

Naujausi pasiūlymai