Kaunas
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

19,00 € už 30,00 € vertės atpalaiduojamąjį viso kūno masažą (75 min.) su pasirinktais natūraliais eteriniai aliejais grožio studijoje Kaune!

Kupono kaina
19 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
30.00 € -36% 11.00 €
Iki pasiūlymo pabaigos liko:

Nupirkta 21 kuponas


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Ši procedūra tiks visiems, kurie trokšta pabėgti nuo begalės darbų ir pasinerti į ramybės bei palaimos oazę. Siūlome pasinaudoti šia nepaprastai malonia ir atpalaiduojančia procedūra.
Atpalaiduojamasis kūno masažas – šis masažas efektyviai atpalaiduoja ir nuramina, suteikia jėgų bei padeda geriau pasijusti po sunkios dienos. Masažo metu pagerėja vidaus organų veikla, gyvybinės organizmo funkcijos, pagerėja kraujo apytaka, audinių mityba. Po masažo jausitės energingi, Jūsų nevargins skausmas ir įtampa.

Masažui naudojami eteriniai aliejai, išgauti iš augalų ir yra maišomi su augaliniais aliejais. Augaliniai aliejai minkština, maitina odą, tolygiai paskirsto šilumą, suteikia jai blizgesio, neleidžia nusausėti, daro ją elastingesnę ir padeda išvengti pirmalaikio senėjimo. Dėka neįtikinamai skvarbios kvapo galios Jūs greitai pasijusitę nurimę, atsipalaidavę bei atgavę vidinę pusiausvyrą.
Taip pat galėsite pasirinkti su kokiais aliejais Jums bus atliktas masažas. Bus atsižvelgta į Jūsų poreikius ir norus.

Po atpalaiduojančio masažo jaučiamas palengvėjimas ir ramybė, todėl ši procedūra skirta ne tik fiziniam kūnui, bet ir sielos palaimai. Ši procedūra gali tapti geriausia dovana. Palepinkite save arba savo artimuosius. Jūsų taip pat lauks šiltos arbatos puodelis.


Pasiūlymo sąlygos

- Būtina išankstinė registracija nurodytu telefonu  +37065218412

- Nepamirškite atsispausdinti ir atsinešti kuponą
- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienasPasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio studija
Laisvės al. 15B , Kaunas

Išankstinė registracija tel. +37065218412


Goda Joana Žymantienė
Ind. veiklos Nr. 591460


Naujausi pasiūlymai