Kaunas
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

19,00 € už 30,00 € vertės 25 min. trukmės pėdų masažą studijoje TOBULA SAVIJAUTA Kaune!

Kupono kaina
19 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
30.00 € -36% 11.00 €

Nupirkta 10 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Dirbate stovimą ar sėdimą darbą? Jaučiate maudulį ir sunkumą kojose, jos tinsta? Tuomet ši procedūra kaip tik Jums! Sakoma, kad pėdos - tai mūsų kūno veidrodis, atspindintis kiekvieno organo veiklą ir jos sutrikimus, todėl manoma, kad pėdų masažas teigiamai veikia įvairias organizmo sritis bei mažina tam tikrus negalavimus.

Nuo neatmenamų laikų žinota, kad delnuose ir pėdose yra biologiškai aktyvių taškų, atitinkančių tam tikrus vidaus organus ir jų dalis. Ne veltui senoliai sakydavo, kad norint ilgai nesenti ir nesirgti sveika basam palakstyti po rasotą žolę ar pabraidyti po ražienas. Spaudžiant tam tikrus biologiškai aktyvius taškus esančius pėdose, siunčiami impulsai į pažeistą kūno dalį, organą ar ląsteles – suaktyvėja organizmo savigydos procesai.

Gerai išmasažavus šį nedidelį plotelį poveikis nieko nenusileidžia viso kūno masažui, nes Biologiškai aktyvūs taškai yra išsidėstę tam tikra tvarka ir atspindi sumažintą anatominę viso organizmo sandarą. Pavyzdžiui, nykštys (kojos didysis pirštas) atitinka galvą, mažylis ir smilius – rankas, bevardis ir vidurinysis pirštai (3 ir 4 pirštai nuo didžiojo) – kojas.
Išorinė pėdos pusė yra mažas kūno atspindys iš nugaros pusės (sprandas, pakaušis, mentės, stuburas, inkstus atitinkantys taškai).

Pėdų masažo nauda: išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai, taip pat mažinamas nuovargis, kojų patinimai. Šio masažo metu yra stiprinami pėdos kaulai, raumenys, bei raiščiai. Skatinama limfos bei kraujo apykaita.



Pasiūlymo sąlygos

- Kuponas galioja vienam 25 min. trukmės pėdų masažui.
- Kuponų kiekis vienam asmeniui neribojamas.
- Būtina išankstinė registracija kontaktiniu telefonu.
- Atvykę su savimi turėkite kuponą arba kupono kodo nuorašą.
- SVARBU: užsiregistravus, bet neatvykus ir nepranešus apie neatvykimą bent prieš 3 val. iki vizito pradžios, kuponas bus laikomas panaudotu.
- Kuponas į kitas paslaugas ar pinigus nekeičiamas
- Kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo dienos



Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Kūno tobulinimo ir atpalaidavimo studija "Tobula Savijauta"
Žiemgalių g. 11A, Kaunas (Šilainiai)
Registracija telefonu: 8 62790144
www.tobulasavijauta.lt

Tobula savijauta, MB
Įm. k. 304225104





TOBULA SAVIJAUTA kūno tobulinimo ir atpalaidavimo studija





Naujausi pasiūlymai